SATIŞ


ÖM-EL Mühendislik aynı zamanda Siemens ve OPKON ürünlerinin Bursa bölge bayisidir. Şirketimiz bünyesinde yer alan satış departmanımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm Siemens ve Opkon ürünlerini, ÖM-EL Mühendislik güvencesi ile tedarik edebilirsiniz.

Günümüzde en ufak bir parçanın bile işleyişe ve duruşlara neden olabileceği düşüncesi ile hareket eden şirketimiz, ürün bazında gelişen tüm müşteri taleplerinde, malzemelerin zamanında teslimatı için verilen termin sürelerine mutlak suretle riayet etmektedir. 

Müşterilerimiz tarafından talep edilen tüm Siemens ve Opkon ürünlerin uygun referanslarda, belirtilen teslimat süresinde sorunsuz bir şekilde teslimatının gerçekleştirilebilmesi için alanında uzman satış personellerimiz ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Siemens  PLC ve OPKON Sense the motion ürünleri ile ilgili  ihtiyaçlarınızda  her türlü soru ve siparişleriniz için  omel@omel.com.tr adresimizden mail aracılığı ile veya  (+90) 224 441  2215 nolu telefon ya da (+90) 224 441 0571 no’dan fax’ımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz sektörlere göre referanslarımızı inceleyebilirsiniz.