KURUMSAL


1992 Yılında kurulmuş olan firmamız otomasyon işleri konusunda yoğun bir faaliyet göstermektedir. Sektörün öncülerinden olan firmamız yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da Rusya, Irak, Pakistan, Mısır, Suriye, Yunanistan, Kosova, Bulgaristan, Azerbaycan, Kırgızistan önemli projelere imza atmış ve yüzlerce sistem teslim etmiştir.

Kaliteyi ve müşteri güvenini ilke edinmiş olan firmamız 20 yılı aşkın mesleki tecrubesi bulunan önemli teknik eleman kadrosuna sahiptir.

Yılların verdiği birikimle firmamız ağırlıklı olarak otomotiv,tekstil,gıda seramik gibi sektörlerde anahtar teslimi işler yapmaktadır.

Sürekli gelişen ve her yıl kadrosunu arttıran firmamız 30 kişilik ekipten oluşmaktadır.Bu haliyle firmamız Bursa bölgesinin en büyük Otomasyon firması konumundadır.Firmamızda 7 mühendis 15 teknisyen ve tekniker çalışmaktadır.

Firmamız Siemens'in Solution Partner'i olup Siemens'in önemli bayileri arasındadır.Ayrıca Opkon, Reer, Piiz gibi bayisi olduğumuz firmaların ve diğer otomasyon malzemelerinin satışıda Nilüfer Ticaret merkezindeki iş yerimizden gerçekleşmektedir.


Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz sektörlere göre referanslarımızı inceleyebilirsiniz.